Lang gb
|

Wasze hity

  1. Cudowny chłopak
  2. Życzenie śmierci
  3. Czerwona jaskółka
  4. Pitbull. Ostatni pies
  5. Król rozrywki
  6. Trzy billboardy za Ebb...
  7. Hamlet
  8. Twarz
  9. Ready Player One
  10. Maria Magdalena
KEI

Sąsiedzi 2

Bad Neighbours 2
Reżyseria: Nicholas Stoller

Repertuar filmu "Sąsiedzi 2" we Wrocławiu

Brak repertuaru dla filmu "Sąsiedzi 2" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Sąsiedzi 2
Tytuł oryginalny: Bad Neighbours 2
Czas trwania: 91 min.
Produkcja: USA , 2016
Gatunek: komedia
Premiera: 13 maja 2016
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: Nicholas Stoller
Obsada: Zac Efron, Seth Rogen, Rose Byrne

Seth Rogen, Zac Efron, Rose Byrne, Chloë Grace Moretz, Ike Barinholz i Dave Franco w kontynuacji największego komediowego przeboju 2014 roku – „Sąsiedzi 2”.
Na ekranie ponownie zobaczymy gwiazdy pierwszej części – Setha Rogena, Zaca Efrona i Rose Byrne, do których dołączyła Chloë Grace Moretz. Reżyserem obrazu jest Nicholas Stoller, autorami scenariusza team składający się z: Andrew Jaya Cohena, Brandana O’Briena, Nicholasa Stollera, Evana Goldberga i Setha Rogena. Za produkcję odpowiadają Seth Rogen, Evan Goldberg i James Weaver. Producentami wykonawczymi są: Nathan Kahane, Joe Drake, Ted Gidlow, Andrew Jay Dohen i Bernard O’Brien.

A więc stało się! Mac (Rogen) i Kelly (Byrne) Radnerowie właśnie zdecydowali się na ostateczny krok w dorosłość – dom na przedmieściach. Spodziewają się drugiego dziecka i wiedzą, że mieszkanie w mieście nie będzie szczególnie korzystne dla dzieci. Dlatego zdecydowali się na sprzedaż domu, którego sąsiedztwo dało im swego czasu mocno popalić. I kiedy już podpisali dokumenty z nowymi właścicielami, sąsiedzki koszmar powraca… a nowi posiadacze domu mają miesiąc, by móc wycofać się z decyzji… Opuszczony dom w sąsiedztwie zostaje zamieszkany przez… żeńskie zgromadzenie studentek. Ale jeśli ktoś pomyślałby, że po tym, co zgotowali Radnerom studenci, z Teddym Sandersem (Efron) na czele, nic już nie zaskoczy małżonków, jest w wielkim błędzie. Te dziewczęta nie mają żadnych granic!
Zmęczone restrykcyjnymi wymogami żeńskich akademików dziewczęta z Kappa Nu postanawiają wynająć dom i same założyć akademik, w którym będą mogły robić to, na co naprawdę mają ochotę. A mają ochotę na wieczną imprezę, niekontrolowany odlot i wszystko, co zakazane. Na ich czele stoją Shelby (Moretz), Beth (Liersey Clemons) i Nora (Beanie Feldstein).
Ku przerażeniu Radnerów, pozbawione wszelkich hamulców dziewczęta rozpoczynają niekończącą się zabawę. Ale dziewczyny z Kappa Nu nie wiedzą jednego. Że Radnerowie mają po swojej stronie tajną broń – przystojniaka Teddy’ego Sandersa. Z pewnością jednak nie poddadzą się bez walki. Może nawet wojny…Średnia ocena: 7.0
rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0
Oceniono 2 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Sąsiedzi 2

Wasze opinie

Natalia 28. czerwca 2016, 6:37

Fajny film, trochę powtórka z pierwszej część ale lubie ten rubaszny humor scenarzystów :-) napewno jeszcze obejrze jak zdąże;-)

jacyk 23. maja 2016, 14:23

słaba komedia

Zawiedziona 16. maja 2016, 21:57

Jedynka była zabawna, z dwójką nie wyszło. Nudy i brak pomysłu. Strata czasu i pieniędzy.

Dodaj nowy komentarz Sąsiedzi 2

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

26 kwietnia
20 kwietnia
13 kwietnia
6 kwietnia

Zapowiedzi

27 kwietnia
4 maja
11 maja
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin