Lang gb
|

Wasze hity

  1. Cudowny chłopak
  2. Życzenie śmierci
  3. Czerwona jaskółka
  4. Pitbull. Ostatni pies
  5. Król rozrywki
  6. Trzy billboardy za Ebb...
  7. Hamlet
  8. Twarz
  9. Ready Player One
  10. Maria Magdalena
KEI

Wyklęty


Reżyseria: Konrad Łęcki

Repertuar filmu "Wyklęty" we Wrocławiu

Brak repertuaru dla filmu "Wyklęty" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Wyklęty
Tytuł oryginalny: Wyklęty
Produkcja: Polska , 2017
Gatunek: dramat / historyczny / wojenny
Premiera: 10 marca 2017
Dystrybutor filmu: Kondrat Media

Reżyseria: Konrad Łęcki
Obsada: Wojciech Niemczyk, Marcin Kwaśny, Robert Wrzosek, Jarosław Witaszczyk, Janusz Chabior, Olgierd Łukaszewicz, Marek Siudym

„Wyklęty” to oparty na faktach film, którego akcja toczy się w Polsce, w drugiej połowie lat 40-tych. Jego bohaterami są członkowie zbrojnego podziemia niepodległościowego, walczący z władzą ludową o powojenny kształt Polski. Ludzie, którzy mimo olbrzymiej przewagi resortu bezpieczeństwa, wspieranego przez radzieckie NKWD, walczyli do końca o swoją sprawę.Średnia ocena: 8.0
rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0
Oceniono 55 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Wyklęty on IMDb

Trailer filmu: Wyklęty

Wasze opinie

Ewa 13. kwietnia 2017, 16:04

Faktem jest , że Trailer filmu: Wyklęty raczej nie zachęca do ogladania filmu.

gosc 3. kwietnia 2017, 13:15

ateistyczne trolle bardzo zaśmieciły to forum.

Marek S. 2. kwietnia 2017, 18:09

Jest to najlepszy polski film jaki widziałem w życiu. fantastycznie zrobiony. Rewelacja

Kasia 1. kwietnia 2017, 9:02

Film jest świetny. Po trzech tygodniach poszłam drugi raz i nie nudziłam się ani chwili,
mało tego, przeżyłam jeszcze mocniej. W tym filmie nie chodzi o fragment historii. Ten film pozwala zrozumieć naszą dzisiejszą sytuację. A do bluzgających - rozróżniajcie! W lesie były bandy, ale to nie bandy czcimy. Dopóki nie wchodził w drogę Niemcom a potem Sowietom, to kryminał hulał po okupowanej przez jednych i drugich Polsce. Według mnie - film obowiązkowy dla szkół i reszty obywateli. Oczywiście bolesny, bo zmusza do postawienia sobie pytania: "A może to moi przodkowie przystali do sowieckiego okupanta i pomagali mu sowietyzować Polskę?"

Wojtek 30. marca 2017, 19:55

Pocałujcie mnie w większości w dupe:) razem z waszym egzaltowanym i prymitywnym patriotyzmem, którym próbujecie nadać jakiś sens waszemu życiu. Jasne, były inne czasy: bohaterstwo, patriotyzm, bóg, honor, ojczyzna... Ale teraz bądźcie pop tosty uczciwi, przyzwoici, życzliwi.... To jest patriotyzm na codzień a nie opluwanie innych, wyzywanie, wywyższanie siebie... A ja bede miał w dupie cały ten na pokaz patriotyzm i.... bede miał sie dobrze. Jestem szczęśliwym człowiekiem, niewierzącym, uczciwym, życzliwym. Jak wy możecie sie tak wyzywać ?... I to w imię boga ibojczyzny??? :)

Stefano 28. marca 2017, 22:33

To chyba tak specjalnie w godzinach pracy puszczane, żeby mniej ludzi obejrzało? Ja bym się wybrał, ale nie mam jak, bo do 16.15 orka trwa.

Maria 26. marca 2017, 10:00

Wybieram się na ten film, faktycznie godziny tak ustalone,żeby nikt nie przyszedł. W godzinach przedpołudniowych ludzie pracują,albo się uczą,a w nocy
nie każdy może przyjść.

Krzysiek 25. marca 2017, 20:25

Tematyka filmu musiała czekać aż 28 lat od upadku władzy sowieckiej nad Polską. Czytając poprzedni komentarz (marca 2017, 15:03) widzę, że wciąż nie brak ludzi którzy nadal tkwią mentalnie we wczesnych latach stalinizmu.
Polecam - film jest świetny !

Luki 25. marca 2017, 18:11

Obejrzałbym tyle ze grają w godzinach do 12 brawo. Ciekawe jakby był o chegevarze to pewnie graliby popołudniami taka sytuacja

Miki 25. marca 2017, 10:57

Gość o nicku przeklęci boi się prawdy? Ten film jest oparty na faktach. To byli nasi polscy bohaterzy a nie agent Kloss czy super Janek Kos bajdurzenie dla dzieciaczków.Pisząc to dajesz świadectwo że nie jesteś Polakiem tylko polskojęzyczną swołoczą

zelazna lufa 24. marca 2017, 19:21

Na film pomimo niedogodnych por oczywiscie wybieram sie,moja 5-osobowa rodzina ^Wykletych^okupila swe decyzje dlugoletnimi wyrokami,smiercia w wieku 26,43,53tzw.nie wyjasnione szpitalne przypadki,inwigilacje do lat 90-tych,brak mozliwosci kariery itp Czy w czerwonym Olsztynie Dyrekcje szkol zaproponuja wyjscie mlodziezy na ten film szczerze....watpie.Starsi w mniejszym stopniu potrzebuja niezlomnych wzorcow.Na tle slodko-mdlacego repertuaru Heliosa to bardzo wartosciowa pozycja w kierunku odklamywania lgarstw serwownych nam przez wszelkiej masci funkcjonariuszy i pseudo-historykow zaczadzonych sowieckim systemem...oby takich wyrazistych filmow wiecej

Jacky 24. marca 2017, 18:35

Jestem szczęśliwy, że mogą pojawiać się w końcu takie filmy. Na przekór potomkom komunistów, esbeków i sprzedajnych "autorytetów". Na przekór tym, którzy chcieli rządzić III RP odsyłając w niepamięć bohaterów do końca walczących o wolność z obcym zniewoleniem i intelektualistami służącymi najeźdźcy.

Marcin 24. marca 2017, 14:43

@przeklęci Może dlatego powstaje tyle tego rodzaju dzieł, ponieważ "pożyteczni idioci" plują na wszystko co patriotyczne i kontynuują rosyjską narrację? Woleliby również nadal sprzedawać kraj brukselskim oszołomom, a także budować szlaki "handlowe" dla komunistów z Chin i "urozmaicać się kulturowo" niż "mieć ojczyznę na języku"? Wpojona została ludziom znieczulica na tego typu tematy historyczne i polityczne oraz brak zainteresowania poznaniem prawdy jak za dobrej Orwellowskiej lektury. Ale co tam! Bez argumentów zawsze najłatwiej pokierować tor dyskusji na "fanatycznych kaczystów" ;)

PS. Ten film powstał w pełni z oddolnej inicjatywy. Fundusze na film były zbierane od prywatnych ludzi zainteresowanych jego powstaniem, zatem ku zawodzie niektórych "kaczyści" tym razem nie maczali w tym palców ;(((

przeklęci 22. marca 2017, 15:03

Widzę tu mnóstwo komentarzy 'młodych wyklętych' marionetek. Kiedyś byli faszyści, byli sowieci, a teraz w tzw. "wolnej Polsce" są kaczyści udający patriotów, a bydło się daje nabrać na to wszystko i na nich głosuje, bo machają flagą i mają ojczyznę na językach. A swoją drogą Andrzej poniżej ma rację. Katowanie narodu kolejnymi bitwami, powstaniami, wyklętymi i itp papką w kinie i tv to jest zbrodnia na kulturze polskiej. A jak komuś przeszkadza Szarik i Kloss, no to po prostu jest idiotą. Zabawne, że wszystkie dobre "normalne" filmy jakie powstały to za PRLu, Bareja, Sami swoi, Jak rozpętałem 2 wojnę światową itd a teraz niby jest wolność kapitalizm to mamy takie 'wyklęte' propagandowe badziewie a głupie społeczeństwo ślepe na ten kompost woła "więcej!". Tylko czekać aż kanonizują św. Lecha od Smoleńska, film już jest.

jaxa14 21. marca 2017, 21:12

SMIERC WROGOM OJCZYZNY
WIECZNE HASLO NSZ-DLA POTOMNYCH I ZDRAJCOW POLSKIEJ ZIEMI KTORZY SKUNDLILI SIE BEDAC NA USLUGACH SOWIECKIEJ MOSKWY.

Tomasz 21. marca 2017, 16:53

Wieczna Cześć Żołnierzom Wyklętym! Oddali swoje życie za niepodległą Polskę. Walczyli z nkwd i k...mi stalina. Chwała Bohaterom!
A bandytami byli zdrajcy, którzy za lizanie moskiewskich butów dostawali władzę od ludobójcy i mordowali Polaków, niegodzących się zrobienie z Polski łagru!

Litwin 20. marca 2017, 18:54

Piękne godziny. Człowiek poszedłby do kina z rodziną ale albo 12 albo 22. DNO. Cześć i chwała bohaterom a lewactwu HAŃBA !!!

rocznik1943 20. marca 2017, 16:22

Na lekcjach historii uczono nas o leśnych bandach.Zastraszeni rodzice nie prostowali nam tego. Nie myślałem że dożyję czasów że prawda zwycięży.Ale to dopiero początek drogi.../godziny wyświetlania!!!.../.Czy młodzież uwierzy że to film oparty na faktach?Film doskonały pod każdym względem muzyka ,zdjęcia,aktorzy.Pan Kwaśny i Pan Lęcki....WIELKIE DZIĘKI!!!

andrzej 19. marca 2017, 18:39

Dobry film, ale bardzo smutny.

Anna 18. marca 2017, 17:29

Nadal MEDALIONY i propaganda kochanych komunistów budujących Polskę aktualne, dzięki liberalnym mainstreamowym mediom. Wyklęci to jedyni którzy byli prawdziwymi patriotami - nie kupili sowieckiej miłości.

Poprzednia 1

Dodaj nowy komentarz Wyklęty

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

26 kwietnia
20 kwietnia
13 kwietnia
6 kwietnia

Zapowiedzi

27 kwietnia
4 maja
11 maja
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin