Wasze hity

1. Bogowie
2. Carte Blanche
3. Wkręceni 2
4. Whiplash
5. Powstanie Warszawskie
6. Gra tajemnic
7. Za jakie grzechy, dobry...
8. Uprowadzona 3
9. Paddington
10. Pingwiny z Madagaskaru

Teraz w kinach

Annie
Bai ri yan huo
Bezwstydny Mortdecai
Birdman
Bjork: biophilia live
Bogowie
Carte Blanche
Coś musi się stać
Cuda
Dzień z życia blondynki
Dzikie historie
Dzwoneczek i bestia z...
Exodus: Bogowie i królowie
Fala
Filmowe Poranki Scooby-Doo
Fotograf
Gra tajemnic
Hiszpanka
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
Ida
Jupiter: Intronizacja
Jurek
Lewiatan
Między nami dobrze jest
Noc w muzeum: tajemnica...
Obywatel Kane
Paddington
Pingwiny z Madagaskaru
Powstanie Warszawskie
Przeboje i oldboje
Siódmy syn
Teoria wszystkiego 2014
Uprowadzona 3
Warsaw by Night
Whiplash
Wielkie oczy
Wkręceni 2
Wyspa kukurydzy
Za jakie grzechy, dobry...
Ziarno prawdy

Miasta

Premiery

30 stycznia
A jeśli Bóg jest?
Dwa dni, jedna noc
Pingwiny z Madagaskaru
Przeboje i oldboje
Teoria wszystkiego
Wyspa kukurydzy
Ziarno prawdy
23 stycznia
Bezwstydny Mortdecai
Birdman
Carte Blanche
Hiszpanka
Siódmy syn
16 stycznia
Coś musi się stać
Dzwoneczek i bestia z...
Gra tajemnic
Haker
Misja: gwiazda
Wkręceni 2

Iphone horizontal small Repertuar kin na iPhona

Zapowiedzi

6 lutego
Barbie: Super Księżniczki
Dzień z życia blondynki
Dzika droga
Jupiter: Intronizacja
Niesforny Bram
Polskie gówno
Rzymska aureola
Serena
Turysta
Warsaw by Night
Zjazd absolwentów
13 lutego
Pięćdziesiąt twarzy Greya
Tajemnice lasu
20 lutego
Snajper
The Loft

Repertuar Kin

Cinema City Korona
DCF - Dolnośląskie Centrum Filmowe
Helios Magnolia Park
Kino Nowe Horyzonty
Multikino Arkady
Multikino Pasaż Grunwaldzki


Zamknięte kina:
Helios Kazimierza Wielkiego
Lalka
Lwów
Warszawa

Do kina

Repertuar kin we Wrocławiu wg nazwy kina

Wybierz dzień
Sb
31 01
Nd
1 02
Pn
2 02
Wt
3 02
Śr
4 02
Czw
5 02
Pt
6 02

Wybierz godzinę: 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Cały dzień

Cinema City Korona
Pingwiny z Madagaskaru 10:00 (dub)
Paddington 10:00
Dzwoneczek i bestia z... 10:00 (dub)
Annie 10:15 (dub)
Ziarno prawdy 10:20
Pingwiny z Madagaskaru 11:00 (3d,dub)
Noc w muzeum: tajemnica... 11:00 (dub)
Teoria wszystkiego 2014 11:10
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 11:45 (dub)
Dzwoneczek i bestia z... 11:45 (3d,dub)
Paddington 12:00
Pingwiny z Madagaskaru 12:10 (dub)
Ziarno prawdy 12:40
Bezwstydny Mortdecai 12:45
Pingwiny z Madagaskaru 13:10 (3d,dub)
Gra tajemnic 13:10
Dzwoneczek i bestia z... 13:30 (dub)
Carte Blanche 13:45
Wkręceni 2 14:10
Pingwiny z Madagaskaru 14:20 (dub)
Noc w muzeum: tajemnica... 14:50 (dub)
Ziarno prawdy 15:00
Siódmy syn 15:00
Dzwoneczek i bestia z... 15:15 (dub)
Pingwiny z Madagaskaru 15:20 (3d,dub)
Teoria wszystkiego 2014 15:40
Paddington 16:00 Rezerwuj
Wkręceni 2 16:20 Rezerwuj
Pingwiny z Madagaskaru 16:30 (dub) Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 17:00 (3d,dub) Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 17:00 (dub) Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 17:15 Rezerwuj
Ziarno prawdy 17:20 Rezerwuj
Pingwiny z Madagaskaru 17:30 (3d,dub) Rezerwuj
Carte Blanche 18:00 Rezerwuj
Teoria wszystkiego 2014 18:20 Rezerwuj
Wkręceni 2 18:30 Rezerwuj
Pingwiny z Madagaskaru 18:40 (dub) Rezerwuj
Siódmy syn 19:00 (3d) Rezerwuj
Pingwiny z Madagaskaru 19:30 (3d,dub) Rezerwuj
Ziarno prawdy 19:40 Rezerwuj
Uprowadzona 3 19:40 Rezerwuj
Exodus: Bogowie i królowie 20:00 Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 20:15 Rezerwuj
Wkręceni 2 20:40 Rezerwuj
Carte Blanche 20:45 Rezerwuj
Teoria wszystkiego 2014 21:00 Rezerwuj
Siódmy syn 21:15 Rezerwuj
Bogowie 21:40 Rezerwuj
Ziarno prawdy 22:00 Rezerwuj
Uprowadzona 3 22:00 Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 22:30 Rezerwuj
DCF - Dolnośląskie Centrum Filmowe
Ziarno prawdy 9:30
Carte Blanche 9:30
Gra tajemnic 9:45
Fotograf 10:00
Ziarno prawdy 11:30
Teoria wszystkiego 2014 11:30
Birdman 11:45
Wielkie oczy 12:15
Ziarno prawdy 13:45
Carte Blanche 13:45
Bogowie 14:00
Bezwstydny Mortdecai 14:15
Ziarno prawdy 16:00 Rezerwuj
Teoria wszystkiego 2014 16:00 Rezerwuj
Hiszpanka 16:15 Rezerwuj
Birdman 16:15 Rezerwuj
Ziarno prawdy 18:15 Rezerwuj
Carte Blanche 18:15 Rezerwuj
Gra tajemnic 18:30 Rezerwuj
Wyspa kukurydzy 18:45 Rezerwuj
Ziarno prawdy 20:30 Rezerwuj
Teoria wszystkiego 2014 20:30 Rezerwuj
Whiplash 20:45 Rezerwuj
Birdman 20:45 Rezerwuj
Helios Magnolia Park
Pingwiny z Madagaskaru 9:00 (3d,dub)
Dzwoneczek i bestia z... 10:00 (dub)
Pingwiny z Madagaskaru 10:00 (dub)
Bezwstydny Mortdecai 10:30
Siódmy syn 10:45
Teoria wszystkiego 2014 11:00
Pingwiny z Madagaskaru 11:00 (3d,dub)
Wkręceni 2 11:30
Ziarno prawdy 11:45
Pingwiny z Madagaskaru 12:00 (dub)
Paddington 12:45 (dub)
Siódmy syn 13:00
Pingwiny z Madagaskaru 13:00 (3d,dub)
Hiszpanka 13:30
Dzwoneczek i bestia z... 13:45 (3d,dub)
Ziarno prawdy 14:00
Pingwiny z Madagaskaru 14:00 (dub)
Carte Blanche 15:00
Pingwiny z Madagaskaru 15:00 (3d,dub)
Teoria wszystkiego 2014 15:15
Dzwoneczek i bestia z... 15:30 (dub)
Wkręceni 2 16:00 Rezerwuj
Pingwiny z Madagaskaru 16:00 (dub) Rezerwuj
Ziarno prawdy 16:15 Rezerwuj
Pingwiny z Madagaskaru 17:00 (3d,dub) Rezerwuj
Ziarno prawdy 17:15 Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 17:30 Rezerwuj
Uprowadzona 3 17:45 Rezerwuj
Pingwiny z Madagaskaru 18:00 (dub) Rezerwuj
Wkręceni 2 18:15 Rezerwuj
Ziarno prawdy 18:30 Rezerwuj
Pingwiny z Madagaskaru 19:00 (3d,dub) Rezerwuj
Ziarno prawdy 19:30 Rezerwuj
Carte Blanche 19:45 Rezerwuj
Ziarno prawdy 20:00 Rezerwuj
Teoria wszystkiego 2014 20:15 Rezerwuj
Wkręceni 2 20:30 Rezerwuj
Birdman 20:45 Rezerwuj
Siódmy syn 21:00 (3d) Rezerwuj
Ziarno prawdy 21:45 Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 22:00 Rezerwuj
Ziarno prawdy 22:15 Rezerwuj
Kino Nowe Horyzonty
Pingwiny z Madagaskaru 10:00 (2d,Sala 4)
Dzikie historie 11:30 (Sala 8)
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 11:30 (2d,Sala 2)
Pingwiny z Madagaskaru 12:00 (3d,Sala 5)
Między nami dobrze jest 12:00 (Sala 4)
Whiplash 12:30 (Sala 7)
Teoria wszystkiego 2014 12:30 (Sala 3)
Ziarno prawdy 12:30 (Sala 1)
Za jakie grzechy, dobry... 12:45 (Sala 6)
Birdman 13:15 (Sala 9)
Dzikie historie 14:00 (Sala 8)
Pingwiny z Madagaskaru 14:00 (2d,Sala 5)
Wielkie oczy 14:30 (Sala 2)
Carte Blanche 14:45 (Sala 7)
Cuda 15:00 (Sala 6)
Ida 15:00 (Sala 3)
Ziarno prawdy 15:00 (Sala 1)
Birdman 15:45 (Sala 9)
Pingwiny z Madagaskaru 16:00 (3d,Sala 5) Rezerwuj
Wyspa kukurydzy 16:00 (Sala 4) Rezerwuj
Dzikie historie 16:30 (Sala 8) Rezerwuj
Przeboje i oldboje 16:45 (Sala 2) Rezerwuj
Carte Blanche 17:00 (Sala 7) Rezerwuj
Teoria wszystkiego 2014 17:00 (Sala 3) Rezerwuj
Gra tajemnic 17:30 (Sala 6) Rezerwuj
Ziarno prawdy 17:30 (Sala 1) Rezerwuj
Pingwiny z Madagaskaru 18:00 (2d,Sala 5) Rezerwuj
Coś musi się stać 18:15 (Sala 4) Rezerwuj
Birdman 19:00 (Sala 8) Rezerwuj
Carte Blanche 19:15 (Sala 7) Rezerwuj
Hiszpanka 19:15 (Sala 2) Rezerwuj
Teoria wszystkiego 2014 19:30 (Sala 3) Rezerwuj
Bjork: biophilia live 20:00 (Sala 6) Rezerwuj
Ziarno prawdy 20:00 (Sala 1) Rezerwuj
Między nami dobrze jest 20:15 (Sala 4) Rezerwuj
Dzikie historie 21:30 (Sala 8) Rezerwuj
Whiplash 21:30 (Sala 7) Rezerwuj
Dzikie historie 22:00 (Sala 4) Rezerwuj
Teoria wszystkiego 2014 22:00 (Sala 3) Rezerwuj
Bai ri yan huo 22:00 (Sala 2) Rezerwuj
Gra tajemnic 22:15 (Sala 6) Rezerwuj
Multikino Arkady
Pingwiny z Madagaskaru 10:00 (2d)
Dzwoneczek i bestia z... 10:00 (2d)
Paddington 10:15
Ziarno prawdy 10:40
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 10:50 (2d,dub)
Exodus: Bogowie i królowie 10:50 (2d)
Pingwiny z Madagaskaru 11:00 (2d)
Dzwoneczek i bestia z... 11:00 (2d)
Siódmy syn 11:30 (2d)
Pingwiny z Madagaskaru 12:15 (3d)
Paddington 12:30
Carte Blanche 12:30
Dzwoneczek i bestia z... 13:00 (2d)
Ziarno prawdy 13:15
Pingwiny z Madagaskaru 13:15 (2d)
Teoria wszystkiego 2014 13:30
Wkręceni 2 14:00
Siódmy syn 14:00 (2d)
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 14:00 (2d)
Pingwiny z Madagaskaru 14:30 (3d)
Ziarno prawdy 14:50
Carte Blanche 15:00
Bezwstydny Mortdecai 15:00
Pingwiny z Madagaskaru 15:30 (2d)
Ziarno prawdy 15:50
Teoria wszystkiego 2014 16:15 Rezerwuj
Wkręceni 2 16:20 Rezerwuj
Siódmy syn 16:30 (3d) Rezerwuj
Pingwiny z Madagaskaru 16:45 (3d) Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 17:15 Rezerwuj
Ziarno prawdy 17:30 Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 17:30 (3d,hfr) Rezerwuj
Carte Blanche 17:30 Rezerwuj
Pingwiny z Madagaskaru 17:45 (2d) Rezerwuj
Ziarno prawdy 18:30 Rezerwuj
Wkręceni 2 18:40 Rezerwuj
Teoria wszystkiego 2014 19:00 Rezerwuj
Pingwiny z Madagaskaru 19:00 (3d) Rezerwuj
Siódmy syn 19:10 (2d) Rezerwuj
Gra tajemnic 19:45 Rezerwuj
Uprowadzona 3 20:00 Rezerwuj
Carte Blanche 20:00 Rezerwuj
Ziarno prawdy 20:10 Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 20:40 Rezerwuj
Wkręceni 2 21:00 Rezerwuj
Ziarno prawdy 21:10 Rezerwuj
Hiszpanka 21:15 Rezerwuj
Uprowadzona 3 21:30 Rezerwuj
Teoria wszystkiego 2014 21:45 Rezerwuj
Multikino Pasaż Grunwaldzki
Pingwiny z Madagaskaru 9:10 (2d)
Paddington 9:10
Dzwoneczek i bestia z... 9:15 (3d)
Noc w muzeum: tajemnica... 9:40
Pingwiny z Madagaskaru 10:00 (3d)
Dzwoneczek i bestia z... 10:00 (2d)
Wkręceni 2 10:15
Paddington 10:30
Ziarno prawdy 10:50
Pingwiny z Madagaskaru 11:15 (2d)
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 11:15 (3d)
Siódmy syn 11:30 (2d)
Teoria wszystkiego 2014 11:45
Dzwoneczek i bestia z... 12:00 (2d)
Birdman 12:00
Pingwiny z Madagaskaru 12:15 (3d)
Wkręceni 2 12:30
Paddington 12:45
Ziarno prawdy 13:30
Pingwiny z Madagaskaru 13:30 (2d)
Bezwstydny Mortdecai 13:30
Siódmy syn 13:50 (2d)
Dzwoneczek i bestia z... 14:00 (2d)
Carte Blanche 14:20
Teoria wszystkiego 2014 14:30
Pingwiny z Madagaskaru 14:30 (3d)
Uprowadzona 3 14:40
Wkręceni 2 14:45
Ziarno prawdy 15:00
Pingwiny z Madagaskaru 15:45 (2d)
Exodus: Bogowie i królowie 16:00 (2d) Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 16:00 Rezerwuj
Ziarno prawdy 16:10 Rezerwuj
Siódmy syn 16:20 (3d) Rezerwuj
Pingwiny z Madagaskaru 16:45 (3d) Rezerwuj
Wkręceni 2 17:00 Rezerwuj
Carte Blanche 17:00 Rezerwuj
Uprowadzona 3 17:15 Rezerwuj
Teoria wszystkiego 2014 17:15 Rezerwuj
Ziarno prawdy 17:45 Rezerwuj
Pingwiny z Madagaskaru 18:00 (2d) Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 18:30 Rezerwuj
Ziarno prawdy 18:45 Rezerwuj
Siódmy syn 18:50 (2d) Rezerwuj
Pingwiny z Madagaskaru 19:00 (3d) Rezerwuj
Birdman 19:10 Rezerwuj
Wkręceni 2 19:15 Rezerwuj
Carte Blanche 19:30 Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 19:45 (2d) Rezerwuj
Teoria wszystkiego 2014 20:00 Rezerwuj
Ziarno prawdy 20:15 Rezerwuj
Uprowadzona 3 20:20 Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 21:00 Rezerwuj
Ziarno prawdy 21:15 Rezerwuj
Gra tajemnic 21:15 Rezerwuj
Bogowie 21:20 Rezerwuj
Hiszpanka 21:30 Rezerwuj
Birdman 21:50 Rezerwuj
Carte Blanche 22:00 Rezerwuj

Wybierz godzinę: 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Cały dzień

 
 
Plakat filmu

Tytuł Filmu

Tytuł Filmu

Tytuł oryginalny

produkcja:  

reżyseria:   obsada:   gatunek:  

grany w:  

premiera:  

Nazwa kina

Wrocław