Wasze hity

1. Grand Budapest Hotel
2. Need for Speed
3. Droga do zapomnienia
4. Karol, który został...
5. Kamienie na szaniec
6. Witaj w klubie
7. LEGO® przygoda
8. Niezgodna
9. Kapitan Ameryka: Zimowy...
10. Pan Peabody i Sherman

Teraz w kinach

Akademia Filmowa -...
Akademia wampirów
Amazonia. Przygody małpki...
Brick Mansions. Najlepszy...
Camille Claudel 1915
Casanova po przejściach
Diabelskie nasienie
Droga do zapomnienia
Fala
Filmowe Poranki ze...
Grand Budapest Hotel
Hardkor Disko
Imigrantka
Inna kobieta
Jack Strong
Kamienie na szaniec
Kapitan Ameryka: Zimowy...
Karol, który został...
Kiedy umieram
Kochanie, chyba cię...
LEGO® przygoda
Locke
Maraton Komedii
Masz talent!
Medicus
Muppety: Poza prawem
Namiętność
Need for Speed
Niebo istnieje... Naprawdę
Niesamowity Spider-Man 2
Niezgodna
Noe: Wybrany przez Boga
Obcy - Decydujące starcie
Obywatel Kane
Oh Boy
Pan Peabody i Sherman
Pierwszy wschód słońca
Pompeje
Poranki 10:30 kwiecień
Poranki 12:00 kwiecień
Salvo. Ocalony
Sarila
Shirley - wizje...
Snowpiercer: Arka...
Syn Boży
Tylko kochankowie przeżyją
Witaj w klubie
Wszystko stracone

Miasta

Premiery

25 kwietnia
Amazonia. Przygody małpki...
Brick Mansions. Najlepszy...
Camille Claudel 1915
Imigrantka
Inna kobieta
Medicus
Niesamowity Spider-Man 2
Oh Boy
Salvo. Ocalony
18 kwietnia
Niebo istnieje... Naprawdę
Pierwszy wschód słońca
11 kwietnia
13 grzechów
Gabriel
Kiedy umieram
Locke
Namiętność
Snowpiercer: Arka...

Iphone horizontal small Repertuar kin na iPhona

Zapowiedzi

2 maja
Diabelskie nasienie
Jan Paweł II - Santo...
Lekcje harmonii
9 maja
Powstanie Warszawskie
Rio 2

Repertuar Kin

Cinema City Korona
DCF - Dolnośląskie Centrum Filmowe
Helios Magnolia Park
Kino Nowe Horyzonty
Multikino Arkady
Multikino Pasaż Grunwaldzki
Warszawa


Zamknięte kina:
Helios Kazimierza Wielkiego
Lalka
Lwów
Warszawa

Do kina

Repertuar kin we Wrocławiu wg nazwy kina

Wybierz dzień
Pt
25 04
Sb
26 04
Nd
27 04
Pn
28 04
Wt
29 04
Śr
30 04
Czw
1 05

Godzina: 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Dowolna

Cinema City Korona
Pan Peabody i Sherman 9:30 (dub) Rezerwuj
Kamienie na szaniec 10:00 Rezerwuj
Obietnica 11:00 Rezerwuj
LEGO® przygoda 11:00 (dub) Rezerwuj
300: Początek Imperium 11:15 (3d) Rezerwuj
Kraina lodu 11:30 (dub) Rezerwuj
Ocalony 11:30 Rezerwuj
Facet (nie)potrzebny od... 12:00 Rezerwuj
Pan Peabody i Sherman 12:10 (3d,dub) Rezerwuj
Kamienie na szaniec 12:30 Rezerwuj
Rodzinka nie z tej ziemi 12:45 (dub) Rezerwuj
Obietnica 13:10 Rezerwuj
LEGO® przygoda 13:15 (3d,dub) Rezerwuj
300: Początek Imperium 13:30 Rezerwuj
Non-Stop 13:45 Rezerwuj
Ocalony 14:00 Rezerwuj
Pompeje 14:00 Rezerwuj
Pan Peabody i Sherman 14:20 (dub) Rezerwuj
Wkręceni 14:45 (dub) Rezerwuj
Kamienie na szaniec 15:00 Rezerwuj
Obietnica 15:20 Rezerwuj
LEGO® przygoda 15:30 (dub) Rezerwuj
300: Początek Imperium 15:45 (3d) Rezerwuj
Jack Strong 16:00 Rezerwuj
Pod Mocnym Aniołem 16:15 Rezerwuj
Ocalony 16:30 Rezerwuj
Pan Peabody i Sherman 16:30 (dub) Rezerwuj
Facet (nie)potrzebny od... 17:00 Rezerwuj
Obietnica 17:30 Rezerwuj
Kamienie na szaniec 17:30 Rezerwuj
Ten niezręczny moment 17:45 Rezerwuj
300: Początek Imperium 18:00 (3d) Rezerwuj
Jack Strong 18:30 Rezerwuj
Obrońcy skarbów 18:30 Rezerwuj
Pan Peabody i Sherman 18:40 (3d,dub) Rezerwuj
Ocalony 19:00 Rezerwuj
Wkręceni 19:15 (dub) Rezerwuj
Obietnica 19:40 Rezerwuj
Non-Stop 20:00 Rezerwuj
Kamienie na szaniec 20:00 Rezerwuj
300: Początek Imperium 20:15 (3d) Rezerwuj
72 godziny 20:45 Rezerwuj
Jack Strong 21:00 Rezerwuj
Facet (nie)potrzebny od... 21:00 Rezerwuj
Wkręceni 21:30 (dub) Rezerwuj
Ocalony 21:30 Rezerwuj
Obietnica 21:50 Rezerwuj
Non-Stop 22:15 Rezerwuj
Kamienie na szaniec 22:30 Rezerwuj
300: Początek Imperium 22:30 (3d) Rezerwuj
DCF - Dolnośląskie Centrum Filmowe
Obietnica 9:30 Rezerwuj
Pozycja dziecka 11:00 Rezerwuj
Tajemnica Filomeny 11:15 Rezerwuj
Witaj w klubie 11:30 Rezerwuj
Kamienie na szaniec 11:30 Rezerwuj
Obrońcy skarbów 13:15 Rezerwuj
Kamienie na szaniec 13:45 Rezerwuj
Obietnica 14:00 Rezerwuj
Sierpień w hrabstwie Osage 14:00 Rezerwuj
Jack Strong 15:45 Rezerwuj
Kamienie na szaniec 16:00 Rezerwuj
Witaj w klubie 16:00 Rezerwuj
Co jest grane, Davis? 16:30 Rezerwuj
Kamienie na szaniec 18:15 Rezerwuj
Tajemnica Filomeny 18:15 Rezerwuj
Obietnica 18:30 Rezerwuj
Pozycja dziecka 18:30 Rezerwuj
Wielkie piękno 20:15 Rezerwuj
Ida 20:30 Rezerwuj
Witaj w klubie 20:30 Rezerwuj
Duże złe wilki 20:45 Rezerwuj
Helios Magnolia Park
Kamienie na szaniec 10:00 Rezerwuj
Obietnica 10:00 Rezerwuj
Pan Peabody i Sherman 10:15 (dub) Rezerwuj
Witaj w klubie 10:30 Rezerwuj
Kamienie na szaniec 10:30 Rezerwuj
Ocalony 11:15 Rezerwuj
300: Początek Imperium 11:45 Rezerwuj
Obrońcy skarbów 12:00 Rezerwuj
Pan Peabody i Sherman 12:30 (dub) Rezerwuj
Kamienie na szaniec 12:30 Rezerwuj
Non-Stop 13:00 Rezerwuj
Pan Peabody i Sherman 13:30 (3d,dub) Rezerwuj
Witaj w klubie 13:45 Rezerwuj
300: Początek Imperium 14:00 (3d) Rezerwuj
Obietnica 14:30 Rezerwuj
Pan Peabody i Sherman 14:45 (dub) Rezerwuj
Kamienie na szaniec 15:00 Rezerwuj
Facet (nie)potrzebny od... 15:15 Rezerwuj
Pan Peabody i Sherman 15:45 (3d,dub) Rezerwuj
300: Początek Imperium 16:15 (3d) Rezerwuj
Ocalony 16:15 Rezerwuj
Obietnica 16:45 Rezerwuj
Pan Peabody i Sherman 17:00 (dub) Rezerwuj
Wkręceni 17:15 Rezerwuj
Kamienie na szaniec 17:30 Rezerwuj
Pan Peabody i Sherman 18:00 (3d,dub) Rezerwuj
300: Początek Imperium 18:30 (3d) Rezerwuj
Witaj w klubie 18:45 Rezerwuj
Obietnica 19:00 Rezerwuj
Ocalony 19:15 Rezerwuj
Non-Stop 19:30 Rezerwuj
Kamienie na szaniec 20:00 Rezerwuj
300: Początek Imperium 20:15 (3d) Rezerwuj
Jack Strong 20:45 Rezerwuj
Witaj w klubie 21:15 Rezerwuj
Obietnica 21:15 Rezerwuj
Ocalony 21:45 Rezerwuj
Ten niezręczny moment 21:45 Rezerwuj
300: Początek Imperium 22:30 (3d) Rezerwuj
Kino Nowe Horyzonty
Kamienie na szaniec 11:30 (Sala 1) Rezerwuj
Jack Strong 12:00 (Sala 9) Rezerwuj
Tylko kochankowie przeżyją 12:15 (Sala 7) Rezerwuj
Pozycja dziecka 12:30 (Sala 3) Rezerwuj
Witaj w klubie 12:30 (Sala 4) Rezerwuj
Nimfomanka - Część II 12:30 (Sala 5) Rezerwuj
Obietnica 13:30 (Sala 2) Rezerwuj
Smak curry 13:45 (Sala 6) Rezerwuj
Kamienie na szaniec 14:00 (Sala 1) Rezerwuj
Witaj w klubie 14:00 (Sala 8) Rezerwuj
Jack Strong 14:30 (Sala 9) Rezerwuj
Tajemnica Filomeny 15:00 (Sala 4) Rezerwuj
Ona 15:00 (Sala 3) Rezerwuj
Nimfomanka - Część I 15:00 (Sala 5) Rezerwuj
Obietnica 15:45 (Sala 2) Rezerwuj
Blue Highway 16:00 (Sala 6) Rezerwuj
Kamienie na szaniec 16:30 (Sala 1) Rezerwuj
Obrońcy skarbów 17:00 (Sala 9) Rezerwuj
Witaj w klubie 17:15 (Sala 4) Rezerwuj
Nimfomanka - Część II 17:30 (Sala 5) Rezerwuj
Nieznajomy nad jeziorem 17:45 (Sala 6) Rezerwuj
Pozycja dziecka 17:45 (Sala 3) Rezerwuj
Co jest grane, Davis? 18:00 (Sala 2) Rezerwuj
Kamienie na szaniec 19:00 (Sala 1) Rezerwuj
Tylko kochankowie przeżyją 19:30 (Sala 7) Rezerwuj
Jack Strong 19:30 (Sala 9) Rezerwuj
Witaj w klubie 19:45 (Sala 4) Rezerwuj
Nebraska 20:00 (Sala 5) Rezerwuj
Duże złe wilki 20:15 (Sala 3) Rezerwuj
Obietnica 20:15 (Sala 2) Rezerwuj
Kamienie na szaniec 21:30 (Sala 1) Rezerwuj
Jack Strong 22:00 (Sala 9) Rezerwuj
Tylko kochankowie przeżyją 22:00 (Sala 7) Rezerwuj
Witaj w klubie 22:15 (Sala 4) Rezerwuj
Nimfomanka - Część II 22:30 (Sala 5) Rezerwuj
Obietnica 22:30 (Sala 2) Rezerwuj
Ona 22:30 (Sala 3) Rezerwuj
Multikino Arkady
Kamienie na szaniec 9:30 Rezerwuj
Pan Peabody i Sherman 10:00 (3d) Rezerwuj
LEGO® przygoda 10:10 (2d) Rezerwuj
Kamienie na szaniec 10:45 Rezerwuj
Kraina lodu 10:50 (2d) Rezerwuj
300: Początek Imperium 11:00 (3d) Rezerwuj
Pan Peabody i Sherman 11:10 (2d) Rezerwuj
Obietnica 11:40 Rezerwuj
Pompeje 11:40 (3d) Rezerwuj
LEGO® przygoda 12:20 (2d) Rezerwuj
Pan Peabody i Sherman 12:20 (3d) Rezerwuj
Non-Stop 12:30 Rezerwuj
Kamienie na szaniec 12:45 Rezerwuj
Witaj w klubie 13:20 Rezerwuj
Pan Peabody i Sherman 13:30 (2d) Rezerwuj
300: Początek Imperium 13:30 (3d) Rezerwuj
Kamienie na szaniec 13:45 Rezerwuj
Obietnica 14:00 Rezerwuj
Ten niezręczny moment 14:10 Rezerwuj
Pan Peabody i Sherman 14:40 (3d) Rezerwuj
LEGO® przygoda 14:40 (2d) Rezerwuj
Non-Stop 15:00 Rezerwuj
Kamienie na szaniec 15:20 Rezerwuj
Pan Peabody i Sherman 15:50 (2d) Rezerwuj
300: Początek Imperium 16:00 (3d) Rezerwuj
Witaj w klubie 16:10 Rezerwuj
Kamienie na szaniec 16:20 Rezerwuj
Obietnica 16:20 Rezerwuj
Ocalony 16:30 Rezerwuj
300: Początek Imperium 17:00 (2d) Rezerwuj
Jack Strong 17:00 Rezerwuj
Non-Stop 17:30 Rezerwuj
Kamienie na szaniec 18:00 Rezerwuj
Pan Peabody i Sherman 18:15 (2d) Rezerwuj
300: Początek Imperium 18:30 (3d) Rezerwuj
Obietnica 18:40 Rezerwuj
Witaj w klubie 18:50 Rezerwuj
Kamienie na szaniec 19:00 Rezerwuj
Ocalony 19:15 Rezerwuj
300: Początek Imperium 19:30 (3d) Rezerwuj
Jack Strong 19:50 Rezerwuj
Non-Stop 20:00 Rezerwuj
Ten niezręczny moment 20:40 Rezerwuj
Kamienie na szaniec 20:40 Rezerwuj
Obietnica 21:00 Rezerwuj
300: Początek Imperium 21:00 (3d) Rezerwuj
Witaj w klubie 21:30 Rezerwuj
Obrońcy skarbów 21:40 Rezerwuj
Ocalony 22:00 Rezerwuj
300: Początek Imperium 22:00 (2d) Rezerwuj
Multikino Pasaż Grunwaldzki
Obietnica 10:00 Rezerwuj
LEGO® przygoda 10:00 (2d) Rezerwuj
Robaczki z Zaginionej... 10:00 (2d) Rezerwuj
Pan Peabody i Sherman 10:30 (2d) Rezerwuj
Kraina lodu 10:30 (2d) Rezerwuj
Skubani 10:40 (2d) Rezerwuj
Kamienie na szaniec 11:00 Rezerwuj
Rodzinka nie z tej ziemi 11:00 Rezerwuj
300: Początek Imperium 11:30 (3d) Rezerwuj
Kraina lodu 11:30 (2d) Rezerwuj
Kamienie na szaniec 12:00 Rezerwuj
Pan Peabody i Sherman 12:10 (3d) Rezerwuj
Obietnica 12:15 Rezerwuj
LEGO® przygoda 12:20 (2d) Rezerwuj
Pan Peabody i Sherman 12:50 (2d) Rezerwuj
Obrońcy skarbów 13:00 Rezerwuj
Wkręceni 13:00 Rezerwuj
Ten niezręczny moment 13:20 Rezerwuj
Kamienie na szaniec 13:30 Rezerwuj
Witaj w klubie 14:00 Rezerwuj
300: Początek Imperium 14:00 (3d) Rezerwuj
Obietnica 14:30 Rezerwuj
Pan Peabody i Sherman 14:40 (3d) Rezerwuj
Kamienie na szaniec 14:40 Rezerwuj
Non-Stop 14:45 Rezerwuj
Pan Peabody i Sherman 15:10 (2d) Rezerwuj
300: Początek Imperium 15:30 (3d) Rezerwuj
Ocalony 15:45 Rezerwuj
Jack Strong 15:50 Rezerwuj
Kamienie na szaniec 16:10 Rezerwuj
300: Początek Imperium 16:30 (3d) Rezerwuj
Witaj w klubie 16:40 Rezerwuj
Obietnica 16:50 Rezerwuj
Pompeje 17:00 (3d) Rezerwuj
Non-Stop 17:15 Rezerwuj
Kamienie na szaniec 17:20 Rezerwuj
Pan Peabody i Sherman 17:30 (2d) Rezerwuj
300: Początek Imperium 18:00 (2d) Rezerwuj
Ocalony 18:30 Rezerwuj
Jack Strong 18:45 Rezerwuj
Kamienie na szaniec 18:50 Rezerwuj
300: Początek Imperium 19:00 (3d) Rezerwuj
Obietnica 19:10 Rezerwuj
Witaj w klubie 19:20 Rezerwuj
Ten niezręczny moment 19:30 Rezerwuj
Non-Stop 19:45 Rezerwuj
Pompeje 19:50 (3d) Rezerwuj
Kamienie na szaniec 20:00 Rezerwuj
300: Początek Imperium 20:30 (2d) Rezerwuj
Ocalony 21:15 Rezerwuj
Wkręceni 21:20 Rezerwuj
300: Początek Imperium 21:30 (3d) Rezerwuj
Obietnica 21:30 Rezerwuj
Jack Strong 21:40 Rezerwuj
Obrońcy skarbów 21:50 Rezerwuj
Witaj w klubie 22:00 Rezerwuj
Non-Stop 22:10 Rezerwuj
Warszawa
Wykapany ojciec 17:00
Jack Strong 19:00

Godzina: 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Dowolna

 
 
Plakat filmu

Tytuł Filmu

Tytuł Filmu

Tytuł oryginalny

 

reżyseria:   obsada:  

grany w:  

premiera:  

Nazwa kina

Wrocław