Lang gb
|

Wasze hity

  1. Bohemian Rhapsody
  2. Dywizjon 303
  3. Chleb z nieba
  4. Narodziny gwiazdy
  5. 7 uczuć
  6. Był sobie Deadpool
  7. Dziadek do orzechów i ...
  8. Zimna wojna
  9. Kler
  10. Cudowny chłopak
KEI

Do kina

Repertuar kin we Wrocławiu wg nazwy kina

Wybierz godzinę
Cały dzień 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Cinema City Korona Rano Po południu Wieczorem
Autsajder 2d 10:40 15:20 bilet 19:30 bilet 21:30 bilet
Bohemian Rhapsody 2d 12:40 19:00 bilet 21:50 bilet
Creed 2 2d 21:40 bilet
Diabeł: inkarnacja 2d 17:30 bilet 20:00 bilet 22:00 bilet
Dziadek do orzechów i cztery królestwa 2d dub 10:10 12:20
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 2d dub 10:30 14:30 17:15 bilet
Fuga 2d 20:30 bilet
Grinch 2d dub 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 bilet 16:00 bilet 17:00 bilet 18:00 bilet
Hotel transylwania 3 2d dub 10:30
Kler 2d 13:20
Kursk 2d 11:30 15:30 bilet 18:00 bilet 20:00 bilet
Misja Yeti 2d dub 11:00
Miłość jest wszystkim 2d 14:00 17:30 bilet 20:10 bilet
Miśków 2-óch w nowym jorku 2d dub 11:30 13:30 15:30 bilet
Narodziny gwiazdy 2d 16:00 bilet 18:50 bilet
Planeta singli 2 2d 12:50 16:40 bilet 19:10 bilet 21:40 bilet
Zabójcze maszyny 2d dub 13:00
Zabójcze maszyny 2d 15:40 bilet 18:20 bilet 21:00 bilet
DCF - Dolnośląskie Centrum Filmowe Rano Po południu Wieczorem
Autsajder 14:30 20:45 bilet
Bohemian Rhapsody 15:15 bilet 20:30 bilet
Fuga 11:45 18:15 bilet
Genesis 2.0 16:30 bilet
Gentleman z rewolwerem 16:15 bilet
Kler 13:15
Kraina wielkiego nieba 12:15 18:45 bilet
Kursk 11:00 17:45 bilet 20:00 bilet
Narodziny gwiazdy 12:30 18:00 bilet
The quake. Trzęsienie ziemi 14:00 20:15 bilet
Zimna wojna 16:00 bilet
Helios Aleja Bielany Rano Po południu Wieczorem
7 uczuć 14:10
Bajeczki Maszy, cz. 1 10:30
Bohemian Rhapsody 11:15 20:15 bilet
Był sobie Deadpool 14:30 19:30 bilet
Creed 2 16:45 bilet
Diabeł: inkarnacja 14:15 19:00 bilet
Dziadek do orzechów i cztery królestwa dub 11:45
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda dub 10:45 16:15 bilet
Fuga 21:40 bilet
Grinch dub 11:15 13:30 15:45 bilet 18:00 bilet
Kler 15:30 bilet
Kursk 16:30 bilet 19:45 bilet
Misja Yeti dub 10:15
Miłość jest wszystkim 13:40 17:45 bilet 20:00 bilet
Miśków 2-óch w nowym jorku dub 10:00 12:15 17:15 bilet
Narodziny gwiazdy 17:00 bilet
Planeta singli 2 15:00 bilet 20:45 bilet
Robin Hood: Początek 12:30 21:00 bilet
The quake. Trzęsienie ziemi 13:50 19:15 bilet
Zabójcze maszyny dub 12:45
Zabójcze maszyny 18:30 bilet 21:15 bilet
Народження зiрки 11:00
Helios Magnolia Park Rano Po południu Wieczorem
7 uczuć 13:40
Bajeczki Maszy, cz. 1 10:30
Bohemian Rhapsody 16:15 bilet
Był sobie Deadpool 14:30 19:30 bilet
Creed 2 12:00
Diabeł: inkarnacja 14:45 19:00 bilet
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda dub 10:45
Fuga 21:40 bilet
Grinch dub 10:10 11:15 13:30 15:45 bilet 18:00 bilet
Kler 15:30 bilet
Kursk 16:30 bilet 20:00 bilet
Misja Yeti dub 10:00
Miłość jest wszystkim 17:00 bilet 20:15 bilet
Miśków 2-óch w nowym jorku dub 10:20 12:15 17:15 bilet
Narodziny gwiazdy 17:45 bilet
Planeta singli 2 15:00 bilet 20:45 bilet
Robin Hood: Początek 12:30 21:00 bilet
The quake. Trzęsienie ziemi 13:50 19:15 bilet
Zabójcze maszyny dub 12:45
Zabójcze maszyny 18:30 bilet 21:15 bilet
Народження зiрки 11:00
Kino Nowe Horyzonty Rano Po południu Wieczorem
Autsajder 18:30 Sala 6 bilet
Bergman100: Sarabanda 16:00 Sala 5 bilet
Bohemian Rhapsody 11:15 Sala 9 14:00 Sala 9 16:45 Sala 9 bilet 19:30 Sala 9 bilet
Chef Flynn 12:45 Sala 4
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 13:15 Sala 5
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda dub 14:45 Sala 4
Fuga 13:00 Sala 3 19:15 Sala 3 bilet
Genesis 2.0 17:30 Sala 4 bilet
Grinch dub 11:00 Sala 3 15:15 Sala 3 bilet 17:15 Sala 3 bilet
Kraina wielkiego nieba 12:00 Sala 6 16:15 Sala 6 bilet 20:30 Sala 6 bilet
Kursk 13:45 Sala 2 20:45 Sala 2 bilet
Magiczne Święta Kacpra i Emmy 10:00 Sala 5
Mali bohaterowie dub 16:15 Sala 2 bilet
Mój piękny syn 18:15 Sala 2 bilet 18:15 Sala 5 bilet
Narodziny gwiazdy 12:00 Sala 1 14:45 Sala 1 17:30 Sala 1 bilet 20:15 Sala 1 bilet
Pettson i Findus - najlepsza gwiazdka 11:45 Sala 2
Roma 10:45 Sala 7 12:00 Sala 8 13:30 Sala 7 14:45 Sala 8 16:15 Sala 7 bilet 17:30 Sala 8 bilet 19:00 Sala 7 bilet 20:15 Sala 8 bilet
Touch Me Not 20:00 Sala 4 bilet
Winni 14:15 Sala 6
Zwierzęta 20:45 Sala 5 bilet
Multikino Pasaż Grunwaldzki Rano Po południu Wieczorem
Bohemian Rhapsody 15:05 bilet 16:35 bilet 17:55 bilet 20:45 bilet
Był sobie Deadpool 12:30 19:00 bilet
Creed 2 11:35 21:30 bilet
Diabeł: inkarnacja 15:25 bilet 19:25 bilet 21:40 bilet
Dziadek do orzechów i cztery królestwa dub 10:00
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda dub 10:15 11:40
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 3d dub 14:30
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 17:20 bilet 20:20 bilet
Fuga 12:05
Grinch dub 10:00 10:40 11:45 12:45 13:50 14:50 15:55 bilet 16:55 bilet 18:00 bilet
Kler 12:35
Kursk 17:25 bilet 20:00 bilet
Miłość jest wszystkim 12:30 15:20 bilet 18:10 bilet 21:00 bilet
Miśków 2-óch w nowym jorku dub 10:20 14:25
Narodziny gwiazdy 10:15 13:05 16:00 bilet 18:50 bilet 20:10 bilet 21:35 bilet
Pettson i Findus - najlepsza gwiazdka dub 10:30
Planeta singli 2 13:10 15:45 bilet 18:20 bilet 20:55 bilet
Robin Hood: Początek dub 12:50
Robin Hood: Początek 17:50 bilet
The quake. Trzęsienie ziemi dub 15:25 bilet
The quake. Trzęsienie ziemi 20:30 bilet
Zabójcze maszyny dub 10:05 14:20
Zabójcze maszyny 17:05 bilet 19:50 bilet
Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

14 grudnia
13 grudnia
12 grudnia
7 grudnia
30 listopada
29 listopada

Zapowiedzi

19 grudnia
21 grudnia
25 grudnia
28 grudnia
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin