|

Wasze hity

  1. Minionki: Wejście Gru
  2. Prorok
  3. Detektyw Bruno

Bad Boy


Reżyseria: Patryk Vega

Repertuar filmu "Bad Boy" we Wrocławiu

Brak repertuaru dla filmu "Bad Boy" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Bad Boy
Tytuł oryginalny: Bad Boy
Produkcja: Polska , 2020
Premiera: 21 lutego 2020
Dystrybutor filmu: Kino Świat

Reżyseria: Patryk Vega

Czołowy specjalista od kina sensacyjnego Patryk Vega odkrywa najgłośniejsze patologie w polskich klubach piłkarskich. Powiązania z mafią i gangsterami, ustawianie meczów, groźby, zastraszania i agresja na stadionach – wszystko to w pełnym gwiazd filmie, w którym pierwszoplanowe role grają: Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka i Zbigniew Zamachowski, wspierani m.in. przez kadrowiczów piłkarskiej reprezentacji Polski – Kamila Grosickiego i Sławomira Peszko. „Bad Boy” to nie tylko inspirowana prawdziwymi wydarzeniami produkcja, która ujawnia najmroczniejszą stronę środowiska piłki nożnej. To również pełna akcji i wyrazistych postaci historia o miłości, zdradzie, pożądaniu i kobietach, które wolą niegrzecznych chłopców.

Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy Piotr (Maciej Stuhr) został policjantem, dla młodszego Pawła (Antoni Królikowski) napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego (Piotr Stramowski) kończy się, kiedy za sprawą donosu ląduje w więzieniu. Piotr, doświadczony glina, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go nowa dziewczyna Ola (Katarzyna Zawadzka), adwokat znajdującą paragrafy na najtrudniejsze przypadki. Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń. Paweł, wykorzystując nadarzające się okazje, próbuje przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście. Nie dostrzega jednak, że od dawna jest na celowniku tajnej sekcji policyjnej, prowadzonej przez Adama (Andrzej Grabowski) i prokurator Annę (Małgorzata Kożuchowska). Tymczasem zauroczona Pawłem Ola, coraz bardziej angażuje się w fascynującą znajomość i związane z nią nielegalne interesy. Wkrótce będzie musiała wybierać między lojalnością wobec Piotra, a rodzącym się uczuciem do jego brata.Średnia ocena: 6.0
rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0
Oceniono 16 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Bad Boy on IMDb

Trailer filmu: Bad Boy

Wasze opinie

Lana 26. kwietnia 2020, 9:03

Film to kawał g*wna. Jeśli warto, to dla muskularnych panów bez koszulek i dla epizodysty Michała Wołczyka.

A. S. 3. marca 2020, 10:21

Jak na polskie kino to dobry film. Ale zgadzam się z poprzednikiem Pan Królikowski nie pasuje do tego typu filmów. Jednak film polecam niech każdy zobaczy i sam oceni tę historię.

andrzej 29. lutego 2020, 17:06

To film z tych dozwolonych od lat 26. Przekleństwa, narkotyki, seks i "gangsterka". Jednym słowem - fascynacja deprawacją. Film dobrze zrobiony i zagrany. Szkoda tylko, że tak naturalistyczne sceny to prawda o codzienności części kibiców polskiej piłki nożnej.

Mariusz B. 23. lutego 2020, 12:17

Pan A.Królikowski całkowicie nie pasuje do tej roli. Mało przystojny chłopiec zagrał twardziela, przywódcę,milionera mieszkającego w slamsie. Gdyby główną rolę zagrał ktoś wyższy i trochę umięśniony to mógł być fajny film. Ja oceniam na 3/10

Iza 22. lutego 2020, 6:15

całkiem dobry, ciekawa historia

Dodaj nowy komentarz Bad Boy

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

25 listopada
18 listopada
11 listopada

Zapowiedzi

Repertuar Kin