wroclaw.repertuary.pl
Film

Po zachodzie słońca

After the Sunset
Reżyseria: Brett Ratner

Repertuar filmu "Po zachodzie słońca" we Wrocławiu

Brak repertuaru dla filmu "Po zachodzie słońca" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Po zachodzie słońca
Tytuł oryginalny: After the Sunset
Czas trwania: 97 min.
Produkcja: USA , 2004
Premiera: 25 lutego 2005
Dystrybutor filmu: Warner

Reżyseria: Brett Ratner
Obsada: Pierce Brosnan, Salma Hayek, Woody Harrelson, Don Cheadle

Utalentowany złodziej Max "Król Alibi" Burdett (Pierce Brosnan) i jego piękna towarzyszka, Lola (Salma Hayek). Z powodzeniem wykonali ostatnie zadanie. Udało im się ukraść drugi z trzech istniejących sławnych brylantów Napoleona. Nie martwią się o finansową przyszłość, a ich przestępcza kariera należy już do przeszłości. Niestety, agent FBI - Stan (Woody Harrelson) , który przez siedem lat bezskutecznie deptał Maxowi po piętach, nie wierzy, że sławny złodziej wycofał się z branży. Przypuszcza, że przestępczy duet zamierza ukraść ostatni z napoleońskich brylantów, którego wartość szacowana jest na około 70 milionów dolarów. Cenny kamień ma bowiem pojawić się na Rajskiej Wyspie podczas specjalnego pokazu na pokładzie statku wycieczkowego. Przyjazd przestępczej pary zbiega się – oczywiście całkowicie przypadkowo – z zawinięciem statku do portu. Choć na terytorium karaibskiego państwa Stan nie ma żadnej władzy, zamierza schwytać Maxa i Lolę na gorącym uczynku.

tekst: ARS


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1401 razy. | Oceń film

Wasze opinie

ja 9. marca 2005, 9:04

Przyjemny
Taka przyjemna komedyjka nic specjalnego ale bardzo dobrzy aktorzy zapewniają porządny relaksik w kinie.

LorD_BruTaL* 8. marca 2005, 19:42

ZAJE***TY !!
Naprawde dawno tak fajnego filmu nie oglądałem... :) Jak dla mnie rewelacja... POLECAM !

Pa 7. marca 2005, 1:44

NIE NIE NIE!!!!!!!
Ten film nie ma żadnych głebi i lepiej nie zabieraj chłopaku swojej dziewczyny- tak jak zabrał mnie mój na to... coś. Odrobina romantyzmu, która mogłaby zapaść w pamięci- przy tak mizernej fabule jest kompletnie "nie-wiadomo-czym". Ciał

jackie 7. marca 2005, 1:36

3-ligowy film sprawnych aktorów
No niestety baaardzo przeciętna produkcja.Po odtwórcach ról Thomasa Crowna ,czy Urodzonych Morderców należy spodziewać się więcej,nawet w tak "lajtowym" filmie.Słabe dialogi a gagi na poziomie Misia Yogi.Na pocieszenie biust Salmy w zasadzie bez kontekstu ale w róznych kreacjach.W.Harrelson na poziomie Pazury w 13-stym Posterunku.Rozczarowanie w ładnej scenerii.

Itap 7. marca 2005, 1:27

Żałuję, że zmarnowałam czas... i pieniądze
Poszłam do kina żeby się wyluzować po ciężkim dniu przy sympatycznym filmie. Niewiele wymagałam i okrutnie się wynudziłam. Jedyne co zrobiło na mnie wrażenie to biust Salmy H.- mocno eksponowany przy niewiele znaczącej roli bohaterki... Nie wiem po co się kręci takie filmy. Ale było pare momentów "z uśmiechem". Jednak szkoda czasu.

Maniek 2. marca 2005, 10:52

Byłem i polecam
Razem z moją TŻ poszliśmy sobie, żeby odreagować tydzień i ten film okazał się bardzo miłym początkiem wieczoru ;-) Wielkich głębi to on może nie ma ale przecież człowiek nie może oglądać tylko "Trzech kolorów" ale także takie właśnie sensacyjki - świetni Woody o Salma

Leserek 28. lutego 2005, 0:22

Rewelacyna pozycja..
Na ten film musisz zabrac swoja dziewczyne .. naprawde rewelacja .. polubi filmy "akcji" bardzo sympatyczna pozycja tchnie humorem ... naprawde ubaw na calego... i te widoki ahhh :)

fg 27. lutego 2005, 8:11

Miły
Bardzo miło i smiesznie sie oglada :)

Dodaj nowy komentarz Po zachodzie słońca

Twoja opinia o filmie: