|

Wasze hity

  1. Avatar: Istota wody
  2. Johnny
  3. Aftersun
  4. Kot w butach. Ostatnie...
  5. 1917
  6. Duchy inisherin
  7. Babilon
  8. Pokusa

Paddington


Reżyseria: Paul King

Repertuar filmu "Paddington" we Wrocławiu

Brak repertuaru dla filmu "Paddington" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Paddington
Tytuł oryginalny: Paddington
Czas trwania: 95 min.
Produkcja: Wielka Brytania / Francja / Kanda , 2014
Gatunek: familijny / komedia
Premiera: 2 stycznia 2015
Dystrybutor filmu: Monolith

Reżyseria: Paul King
Obsada: Nicole Kidman, Julie Walters, Sally Hawkins

Ten miś narozrabia dziś. Paddington to niedźwiadek, który przebył długą drogę z Peru do Anglii, by na skutek przypadku trafić w ręce rodziny Brownów. Znaleziony przez nich na jednej z londyńskich stacji kolejowych sympatyczny miś w czerwonym kapeluszu od razu przypadł do gustu najmłodszemu przedstawicielowi familii, Jonathanowi i jego siostrze. Przyjmując Paddingtona pod swój dach Brownowie nie mieli jednak pojęcia, że uroczy zwierzak przysporzy im mnóstwa kłopotów i przygód.Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 42 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Paddington

Wasze opinie

AGA 5. lutego 2015, 18:02

Naprawdę wciągający film,śmieszny i na pewno poprawia humor.Najlepsza komedia z najlepszych. POLECAM DLA TYCH,KTÓRZY SIĘ NUDZĄ:)

maciekm 2. lutego 2015, 22:32

Mogę nie być całkiem obiektywny, bowiem przed laty po prostu uwielbiałem książki o Misiu Paddingtonie. Film jest, moim zdaniem, bardzo dobrze zrobiony. Wprawdzie pod względem treści dość mocno odbiega od książkowego oryginału - jest osadzony w innej epoce, chwilami nieco udramatyzowany (na pograniczu thrillera), mieści też sporo wątków i pomysłów innych niż w książkach (np. rola Nicole Kidman). Ale znakomicie oddaje ducha Paddingtonowych przygód i życie rodziny Brownów. Filmowy Paddington, miś o wielkiej kulturze osobistej, i jego nowy dom, zwyczajny i zarazem wspaniały, wyglądają tak, jak czytelnik książek mógł sobie wyobrażać. Niczym niewypowiedziany w filmie, a mimo to słyszalny cytat z książki: " 'Niedźwiedzie', powiedział z goryczą Pan Brown " (który oczywiście też Misia polubił :)). Można zobaczyć, jak wyglądały najmroczniejsze zakątki Peru, które Miś musiał opuścić. Można dowiedzieć się, co skłoniło go do podróży do Londynu. W wielu miejscach film rozbawia lub wzrusza. I myślę, że warto go polecić - tak dużym, jak i małym. Tym, którzy Paddingtona już znają, i tym, którzy o nim jeszcze nie słyszeli.

OSKAR 26. stycznia 2015, 19:11

Fajny film.Rewelacja,jestem zachwycony.

majka 23. stycznia 2015, 11:59

Bardzo udany film ...naprawdę...polecam dla całej rodziny.....****************

Madelaine 17. stycznia 2015, 14:44

Dawno nie widziałam tak dobrze zrobionego "filmu familijnego" :)...Naprawde, bardzo oryginalny, polecvam wszystkim spragnionym bajek na poziomie- i duzym i małym :)

Anka 10. stycznia 2015, 7:34

Rewelacja - owszem nie jest to film dla doroslych, ale dla dzieci (takich ok 6-9lat) - super. Pokazuje jak zmieniają się dorośli po urodzeniu dziecka, pokazuje jak traktujemy inność (ja tej gościnności się nie dopatrzyłam...), pokazuje, że opinii nie wyrabia się na podstawie pozorow - bo ludzie mogą zaskakiwać in plus i in minus. Pokazuje jak to jest być innym - i co to daje (nie myslę tu o misiu). Brak wrzasków i dialogow śmiesznych dla dorosłych a niezrozumiałych dla dzieci, brak jazgotu i dziwnych min. Sytuacje śmieszne - w większości takie, jakie faktycznie mogą się przydarzyć (np. scena łazienkowa). Jeden z lepszych filmow dla dzieci ostatnich lat.

Mzar 8. stycznia 2015, 15:15

Staram sie być obiektywny. Byłem z 2'ką chłopaków - wiek 8 lat + ja i żona. Wszyscy wspólnie potwierdzaja ,że nuda i film o niczym. Momentami śmieszne sytuacje - ale naciągane i przewidywalne, nic co możnaby uznać za "wysokie loty". Wogóle cały ten film nie trzyma się kupy, trudno mi powiedzieć co jest głównym przesłaniem oprócz tego że Londyn to wspaniałe miasto, które jest gościnne dla imigrantów . Szczerze odradzam. Nie marnujcie pieniędzy na bilet.

Madelaine 6. stycznia 2015, 15:00

Jestem zachwycona :)..Naprawde niebanalny film :)

wyczesanyjanusz 3. stycznia 2015, 10:22

dobry polecam.

Dodaj nowy komentarz Paddington

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

3 lutego
27 stycznia
20 stycznia

Zapowiedzi

10 lutego
17 lutego
24 lutego
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin