|

Wasze hity

  1. Top Gun: Maverick

Zostaję!

Je reste!
Reżyseria: Diane Kurys

Repertuar filmu "Zostaję!" we Wrocławiu

Brak repertuaru dla filmu "Zostaję!" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Zostaję!
Tytuł oryginalny: Je reste!
Czas trwania: 102 min.
Produkcja: Francja , 2003
Premiera: 25 czerwca 2004
Dystrybutor filmu: Kino Świat

Reżyseria: Diane Kurys
Obsada: Sophie Marceau, Vincent Perez, Charles Berling

"Zostaję!" to przewrotna komedia o mężu Bertrandzie (Vincent Perez), który robił wszystko, żeby utracić swoją żonę Marie-Do (Sophie Marceau), a teraz za wszelką cenę stara się ją odzyskać.

Dzięki Antoinowi (Charles Berling), uwodzicielskiemu i nieprzewidywalnemu kochankowi, Marie-Do odkryła właśnie nowe horyzonty wolności, których istnienia nawet nie podejrzewała.

Opanowany swoimi maniami - takimi, jak jedzenie wyłącznie jagnięciny, picie Bordeaux i słuchanie na okrągło Jacques'a Brela - Bernard niczego się nie spodziewa. Jest specjalistą w firmie budowlanej, typem faceta z klapkami na oczach. Nie ułatwia mu to zrozumienia tajników kobiecej duszy. Reakcja Marie-Do uderzy w niego z siłą cyklonu. Całkowicie zaskoczony postanawia zastosować taktykę ostrygi, która polega na przyrośnięciu do skały i opieraniu się falom morskim. Zostaje więc, wzbudzając tym samym zainteresowanie i sympatię Antoina. Faktycznie, jest coś oryginalnego w chęci dzielenia za wszelką cenę mieszkania z kimś, kto nas nie znosi.

Współczucie, jakie kochanek okazuje mężowi, doprowadza Marie-Do do rozpaczy. Antoine posuwa się nawet tak daleko, że zaczyna rozumieć Bernarda. Tego już za wiele! Bohaterka odkrywa wreszcie prawdziwą naturę Antoina. Okaże się on manipulatorem, który pisze własny scenariusz rozgrywających się w tym trójkącie wydarzeń...Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1445 razy. | Oceń film

Wasze opinie

the thing 2. lipca 2004, 15:17

Komedie romantyczne...
Żygać mi się chce od takich filmów.

ann-g 27. czerwca 2004, 11:54

zastanawiające..
zawsze było tak (a jeśli nie zawsze to przynajmniej w większości wypadków ),ze jeżeli w Kinie pod Baranami grają jakiś film to jest to perełka..A tutaj czytam "przewrotna komedia" to już źle świadczy,a po komentarzach też widzę,ze nieciekawie..Mam nadzieję,ze to jedna z niewielu wpadek tego kina.

zaza 25. czerwca 2004, 16:46

eee...
lekkie łatwe przyjemne. tyle. i nic poza tym

critique 6. czerwca 2004, 15:16

Film średni.....
....kilka razy się zaśmiałam....ot filmik...idź, obejrzyj, wyjdź i zapominj.....nic szczególnego....jedynie Zośka Marceau i ten jej urokliwy sposób prowadzenia postaci.....

Dodaj nowy komentarz Zostaję!

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

1 lipca
24 czerwca
17 czerwca

Zapowiedzi

6 lipca
8 lipca
15 lipca
22 lipca
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin